Dlažba Tuscania La Leccese Almond Elemento L Monol. Outdoor 15x61x4
Code: 50424Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 2.5 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tuscania La Leccese |
| Dimension: | 15 x 61 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |