Dlažba Tuscania La Leccese Avorio Outdoor 30,4x30,4
Code: 105763Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.78 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 304 mm |
| Width: | 304 mm |
| Series: | Tuscania La Leccese |
| Dimension: | 30.4 x 30.4 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Schody |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | P3C0 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |