Dlažba Tuscania North Wind Listello Muretto 3D Cold 4,5x50
Code: 18888Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 0.35 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 45 mm |
| Series: | Tuscania North Wind |
| Dimension: | 4.5 x 50 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Vzory |
| Use: | Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |