Dlažba Tuscania North Wind Matita Oak 2x50
Code: 18892Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 0.16 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | Tuscania North Wind |
| Dimension: | 2 x 50 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Jiné |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |