Dlažba Tuscania North Wind Melange 40x122 (tl. 20mm) Rett.
Code: 67086Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.14 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1220 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Tuscania North Wind |
| Dimension: | 40 x 122 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,98 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Garáž, Komerční prostory, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | L7U9 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |