Dlažba Tuscania Tuscolana Tramonto Elemento L monolitico 15x30x4 (P50)
Code: 214873Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE LOOK KAMENE |
|---|---|
| Weight: | 1.75 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tuscania Tuscolana |
| Dimension: | 15 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Kámen, Písek, Retro |
| Use: | Schodovky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Schody |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | P50 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |