Dlažba Viva Acustico White 30x30 Nat. Rett.
Code: 27571-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.14 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Viva Acustico 12 |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | E24K |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |