Dlažba Vogue System Interni Seta 5x5 Mosaico (40x30)
Code: 27439Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 50 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 5 x 5 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží, Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |