Dlažba Vogue System RF Grigio Flooring 20x20
Code: 67391Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.29 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,4 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 44239 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |