Dlažba Xclusive Amarcord Grigio 6,5x20 Battiscopa
Code: 26923-2Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE XCLUSIVE AMARCORD |
|---|---|
| Weight: | 0.3 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Xclusive Amarcord |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 20 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |