ELSE sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 80x80cm, bílá 800.111.4
Code: 800.111.4Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SHOWER TRAYS CLASSIC |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 28 kg |
| EAN: | 8590913944192 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 800mm, 30mm |
| Width: | 800mm |
| Dimension: | 80x80x3 cm |
| Face: | Čtvercové |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Hladký |
| Brands: | BRUCKNER |
| Material: | Litý mramor |