ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-08
Code: ES1412-08Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER ENCLOSURES AND TRAYS |
|---|---|
| Warranty: | 36 měsíců |
| Weight: | 66 kg |
| EAN: | 8590913999970 |
| Color: | Zlatá mat |
| Length: | 2100mm |
| Width: | 1200mm |
| Series: | ESCA |
| Face: | Jednostěnná Walk |
| Packaging: | 3ks |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Brands: | POLYSAN |