ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 300 mm ES1030-04
Code: ES1030-04Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER ENCLOSURES AND TRAYS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 20.8 kg |
| EAN: | 8590913112171 |
| Color: | Zlatá mat |
| Length: | 2100mm |
| Series: | ESCA |
| Product depth: | 300mm mm |
| Face: | Jednostěnná pevná |
| Packaging: | 2ks |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Brands: | POLYSAN |