FLEXIA bath tub in cast marble with adjustable size, 130x70cm 90121
Code: 90121Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SHOWER TRAYS CLASSIC |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 57 kg |
| EAN: | 8590729000013 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 30mm, 1300mm |
| Width: | 700mm |
| Series: | FLEXIA |
| Dimension: | 130x70x3 cm |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Litý mramor |