FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x80cm 77922
Code: 77922Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SHOWER TRAYS CLASSIC |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 55 kg |
| EAN: | 8590729065241 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 30mm, 1200mm |
| Width: | 800mm |
| Series: | FLEXIA |
| Dimension: | 120x80x3 cm |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Litý mramor |