Grazia New Classic Festone Beach 6x26
Code: 14591Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.8 mm |
| Length: | 260 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Grazia New Classic |
| Dimension: | 6 x 26 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 30 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Listela, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | FEN3 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |