Grazia New Classic Hellas Bianco 7x26 Luc.
Code: 206303Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES CERAMICHE GRAZIA NEW CLASSIC |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.8 mm |
| Length: | 260 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Grazia New Classic |
| Dimension: | 7 x 26 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro, Luxusní zboží |
| Use: | Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Hel1 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |