Grazia Vintage Tondo Wine 2x20
Code: 17740Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.15 kg |
| Color: | Vínová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | Grazia Vintage |
| Dimension: | 2 x 20 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Jiné, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TON6 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |