Gres Aragón Ocean Blue Bali Cantonera External Radial 29,7x4,2 Matt.
Code: 35562Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.35 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Length: | 297 mm |
| Width: | 42 mm |
| Series: | Gres de Aragon Ocean |
| Dimension: | 4.2 x 29.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 42 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Luxusní zboží |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 905567 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |