Hand shower, 185mm, gold DO217
Code: DO217Product detailed description
Hand shower
- material: brass
- length: 200 mm
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.253 kg |
| EAN: | 8590913886126 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 185mm |
| Width: | 23mm |
| Product depth: | 23mm mm |
| Face: | Válcové |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 23mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |