Hand shower, gold DO317
Code: DO317Product detailed description
Hand Shower
- material: brass
- length: 200 mm
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590913887352 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 200mm |
| Width: | 25mm |
| Product depth: | 25mm mm |
| Face: | Hranaté |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | Jedna funkce, PVD povrchová úprava |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |