Hex Dlažba CIR Materia Prima Soft Mint Esagona 24x27,7
Code: 51430Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.13 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 277 mm |
| Width: | 240 mm |
| Series: | CIR Materia Prima |
| Dimension: | 24 x 27 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,97 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1069786 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |