IN METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22000
Code: 22000Related products
RETRO3
€73,27
–6 %
EVOLUTION tile Amber 7,5x15 (EQ-6) (1bal=0,5m2) 22466
Delivery approx. 4 weeks
€56,91 excl. VAT
€68,86
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Gris Oscuro 5x40
Delivery approx. 3 weeks
€40,45 excl. VAT
€48,94
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Mate 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12743
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Mint 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Cream 5x40
Delivery approx. 3 weeks
€40,45 excl. VAT
€48,94
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION Gris Claro Brillo 15X15 (EQ-0) (1bal=1m2) 20957
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
Displayed in the showroom
RETRO3
Obklad Equipe Evolution InMetro Black Matt 7,5x15
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€43,82 excl. VAT
€53,02
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Mate 15X15 (EQ-0) (1bal=1m2) 20200
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Gris Claro 15x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
€52,86
–6 %
EVOLUTION Negro Brillo 7,5x15 (EQ-1) (1bal=0,5m2) 12740
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION Gris Oscuro Brillo 15X15 (EQ-0) (1bal=0,85m2) 20899
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
Displayed in the showroom
RETRO3
Obklad Equipe Evolution InMetro Cobalt 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€48,88 excl. VAT
€59,14
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Victorian Green 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€61,02
–6 %
IN METRO Cream 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22351_E
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
IN METRO tile White 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 21485
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
Equipe Evolution Cream London 5x15
Delivery approx. 3 weeks
€4,02 excl. VAT
€4,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 14.96 kg |
| EAN: | 8435404932176 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 9mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 7,5x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.96kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |