IN METRO tile White Matt 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22352_E
Code: 22352_ERelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 14.96 kg |
| EAN: | 8435404932213 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 8.3mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 7,5x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.96kg |
| Počet ks vbalení: | 88 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |