KIRKÉ BLACK wall mounted shower mixer, black lever, chrome KI11NC
Code: KI11NCRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KIRKÉ CHROME - RETRO TAPS BLACK LEVER |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.87 kg |
| EAN: | 8590913931772 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 135mm |
| Series: | KIRKÉ BLACK |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 158mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |