LUXOR GOLD MATT boční stěna 900mm, čiré sklo GU5690G
Code: GU5690GProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER ENCLOSURES AND TRAYS |
|---|---|
| Warranty: | 36 měsíců |
| Weight: | 38.5 kg |
| EAN: | 8590913129506 |
| Color: | Zlatá mat |
| Length: | 2000mm |
| Series: | LUXOR |
| Product depth: | 900mm mm |
| Face: | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Brands: | GELCO |