LUXOR GOLD MATT sprchové dveře 1200mm, čiré sklo GU1212G
Code: GU1212GProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER ENCLOSURES AND TRAYS |
|---|---|
| Warranty: | 36 měsíců |
| Weight: | 52 kg |
| EAN: | 8590913129452 |
| Color: | Zlatá mat |
| Length: | 2000mm |
| Width: | 1200mm |
| Series: | LUXOR |
| Šířka_vstupu: | 500mm |
| Face: | Dveře do niky |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Instalační šířka do: | 1205mm |
| Instalační šířka od: | 1185mm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Brands: | GELCO |
| Typ_otvírání: | Posuvné |