MARLENE obdélníková vana 170x80x48cm, bílá 72403
Code: 72403Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RECTANGULAR BATHTUBS |
|---|---|
| Warranty: | 84 měsíců |
| Weight: | 27.3 kg |
| EAN: | 8590729075301 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 1700mm, 480mm |
| Width: | 800mm |
| Dimension: | 170x80x48 cm |
| Installation: | Vestavná (k obezdění) |
| Objem: | 313l |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Sifon, Vanová souprava |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Vlastnosti: | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Akrylát |