MASIA tile Rosso 7,5x30 (EQ-5) bal. = 1 m2 21329
Code: 21329Related products
Product detailed description


Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE MASIA 7,5X15 / 7,5X30 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 14 kg |
| EAN: | 8435404914721 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 9mm |
| Series: | MASIA |
| Dimension: | 7,5x30 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.0kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |