METRO SC tile Crema 10x20 (bal=1m2) MTR004
Code: MTR004Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE METRO SC 10X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 12.92 kg |
| EAN: | 8432712244069 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 7mm |
| Series: | METRO SC |
| Dimension: | 10x20 cm |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.92kg |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | SUPERCERAMICA |
| Material: | Keramika |