MIMOA obdélníková vana 170x80x39cm, ivory 71713.40
Code: 71713.40Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RECTANGULAR BATHTUBS |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 18.5 kg |
| EAN: | 8590729059660 |
| Color: | Béžová |
| Length: | 1700mm, 390mm |
| Width: | 800mm |
| Dimension: | 170x80x39 cm |
| Installation: | Vestavná (k obezdění) |
| Objem: | 218l |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Sifon, Vanová souprava |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Vlastnosti: | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Akrylát |