Mirage Glocal Clear GC01 7,2x60 Battiscopa - sokl (TS48)
Code: 65176Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL AND FLOOR TILES PRICE ON REQUEST |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 72 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 7.2 x 60 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TS48 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |