NATURE Liso Marengo 7,5x15 ADNT1007
Code: ADNT1007Related products
Product detailed description
| Ordering Code | ADNT1007 |
|---|---|
| Brand | Adex |
| Series | NATURE 7.5x15/15x15 |
| Dimensions | 7.5x15 cm |
| Package includes | 0.9m2, 80pcs |
| thickness | 9 mm |
| Format | Small |
| Style | Retro, Glamour |
| Colors | Warm Shades |
| Usage | Cladding |
| Ceramic | |
| Surface | Mat |
| Bathroom, Kitchen, Hallway, Living Room, Utility Room | |
| Weight per mj | 16,850 kg |