Navarti Oxyde Turquois 90x90 Rett.
Code: 73060Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 24.38 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Navarti Oxyde |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | MP207 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |