Novaservis Ciriculus Umyvadlová baterie s výpustí, kartáčované zlato BCK2MLBG
Code: BCK2MLBGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | NOVASERVIS CIRICULUS BRUSHED GOLD - TAP LEVER TAPS |
|---|---|
| Weight: | 1.27 kg |
| EAN: | 5903738265732 |
| Length: | 231 mm |
| Width: | 49 mm |
| Product depth: | 208 mm mm |
| Přívodní hadičky: | 35 cm |
| Material: | Mosaz |
| Výpust: | Ano |