Novaservis Shower holder metal articulated chrome D/KOV,0
Code: D/KOV-0Related products
€8,08
–14 %
Novaservis Metal shower hose Metalia 150 cm chrome MET/150.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€5,70 excl. VAT
€6,90
Displayed in the showroom
RETRO3
€14,20
–14 %
Novaservis Shower rose 1-position Retro S160
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
In stock
€9,98 excl. VAT
€12,08
RETRO3
€63,22
–15 %
Novaservis Bathtub mixer without accessories 150 mm Retro II chrome 99120/1,0
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€44,41 excl. VAT
€53,74
RETRO3
€63,22
–15 %
Novaservis Panel bath mixer without accessories 100 mm Retro II chrome 99124/1,0
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
In stock
€44,41 excl. VAT
€53,74
Displayed in the showroom
RETRO3
€50,98
–15 %
Novaservis Shower mixer without accessories 150 mm Retro II chrome 99160/1,0
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
In stock
€35,81 excl. VAT
€43,33
RETRO3
€50,98
–15 %
Novaservis Shower mixer without accessories 100 mm Retro II chrome 99164/1,0
The average product rating is 3,4 out of 5 stars.
In stock
€35,81 excl. VAT
€43,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€85,67
–15 %
Novaservis Wall-mounted bath mixer with accessories, chrome 99121,0
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€60,18 excl. VAT
€72,82
Displayed in the showroom
RETRO3
€28,53
–15 %
Novaservis Retro sprchová růžice chrom RU/99121,0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€20,04 excl. VAT
€24,25
Displayed in the showroom
RETRO3
€21,59
–10 %
Mereo Hand shower for CBL 601, CBL 901 CBL601S
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
In stock
€16,06 excl. VAT
€19,43
Product detailed description
Articulated metal shower holder.
Additional parameters
| Category: | ACCESSORIES FOR RETRO TAPS |
|---|---|
| Weight: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590309027522 |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 96 mm |
| Šířka výrobku: | 62 mm |
| Výška výrobku: | 62 mm |
| Packaging: | 96, 62 |