Obklad ABK Alpes Wide Mos. Enigma Grey 30x34 Rett.
Code: 12050Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.5 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 340 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | ABK Alpes Wide |
| Dimension: | 30 x 34 |
| Packaging: | 0,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0000289 |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |