Obklad ABK Play Dots White 20x20 Nat.
Code: 26370Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 18.27 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | ABK Play |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0005890 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |