Obklad ABK Wide&Style Mini Mint 60x120 Rett.
Code: 67950Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 13.54 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 1194 mm |
| Width: | 596 mm |
| Series: | ABK Wide&Style Mini |
| Dimension: | 59.6 x 119.4 x 0.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0008232 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |