Obklad Absolut Monocolor Milano Blanco Brillo 7,5x15
Code: 8208Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 8.7 kg |
| Color: | Lesklý, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Absolut Monocolor Milano 7,5x15 |
| Dimension: | 7.5 x 15 x 0.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,682 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ABS0483 | B29 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |