Obklad Aleluia Ceramicas 14x14 PF002
Code: 14965Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 140 mm |
| Width: | 140 mm |
| Series: | Aleluia Ceramicas Moorish |
| Dimension: | 14 x 14 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Extravagantní, Květinové motivy, Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PF002 |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |