Obklad Aleluia Chroma Off-White 8,6x26,2
Code: 36532Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 15.52 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 262 mm |
| Width: | 86 mm |
| Series: | Aleluia Chroma |
| Dimension: | 8.6 x 26.2 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,563 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | C0802 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |