Obklad Aleluia Livin Olive Green 30x60 (R3746)
Code: 175853Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.13 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Aleluia Livin |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | R3746 |