Obklad Aleluia Natura Kalacata Grey Nat. Rett. 45x45
Code: 37298Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 18.05 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Aleluia Natura Kalacata |
| Dimension: | 45 x 45 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,01 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | C431 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |