Obklad Aleluia Urban Atelier Verde Garrafa 6,7x14
Code: 49736Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OBKLAD ALELUIA URBAN ATELIER |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 140 mm |
| Width: | 67 mm |
| Series: | Aleluia Urban Atelier |
| Dimension: | 6.7 x 14 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,23 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Q6210 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |