Obklad Aparici Bohemian Blue Mosaico 30x30 Matt. Rett. (2,5x2,5)
Code: 216201Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 12.05 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.4 mm |
| Length: | 297.5 mm |
| Width: | 297.5 mm |
| Series: | Aparici Bohemian |
| Dimension: | 29.75 x 29.75 x 0.74 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,797 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor, Luxusní zboží |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Fasáda, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |