Obklad Aparici Corten Sapphire Swell 45x120 Rett.
Code: 216466Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.49 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 7.8 mm |
| Length: | 1193 mm |
| Width: | 446.3 mm |
| Series: | Aparici Corten |
| Dimension: | 44.63 x 119.3 x 0.78 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,597 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |