Obklad Aparici Metallic Green Mosaico 30x30 (2.5x2.5) Nat. Rett.
Code: 216744Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 11.79 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 298 mm |
| Width: | 298 mm |
| Series: | Aparici Metallic |
| Dimension: | 29.8 x 29.8 x 0.7 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,797 m² |
| Aesthetic appearance: | Mozaika |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |