Obklad Aparici Metallic Green Plate 30x100 Nat. Rett.
Code: 216741Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DECORATIVE WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.33 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 996 mm |
| Width: | 298 mm |
| Series: | Aparici Metallic |
| Dimension: | 29.8 x 99.6 x 0.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |