Obklad APE All White Shine 30x60 Rect.
Code: 13457Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 17.77 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE All White |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A026902/R70 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |